individuální doučování bez agentury

Doučování na reparát 2023 z matematiky a angličtiny


Doučování na reparát- ilustrace

Během letních prázdnin probíhá individuální příprava studentů základních a středních škol k reparátům z matematiky a angličtiny, konaných do konce srpna 2023. Veškerá výuka probíhá on-line pomocí aplikace Skype. Díky tomu může příprava probíhat kdekoliv, kde má student přístup k internetu a mobilnímu telefonu, tabletu nebo pc s nainstalovanou aplikací Skype. Veškeré výpočty a materiály jsou ode mě přenášeny pomocí webové kamery nebo sdíleny z monitoru. Tím je zajištěna kvalita výuky a vidíte vše co pro pochopení látky potřebujete. Učte se z pohodlí domova pomocí moderních technologií.

Letní příprava k reparátům z matematiky a angličtiny probíhá zpravidla ve všední dny, a to v dopoledních i odpoledních hodinách. Intenzita a délka jednotlivých lekcí je závislá na individuálních potřebách každého studenta. Stejně tak není nijak stanoveno, kdy doučování zahájit. Je možné k doučování na reparát využít celé letní prázdniny nebo jen jejich část.

Příprava na reparát z matematiky


Během doučování na reparát z matematiky je studentům vyložen matematický problém, jsou spočítány vzorové příklady, na jejichž základě se počítají příklady k procvičení a je zadán domácí úkol na dané téma. Podle náročnosti jednotlivých témat a časových možností studenta se vypracuje časový harmonogram doučování.

1 lekcecena
všední dny
cena
víkendy a svátky
45 min400 Kč+50% z ceny zvolené lekce ve všední dny
60 min450 Kč
90 min600 Kč

Příprava na reparát z angličtiny


Doučování na reparát z angličtiny se mohou skládat z několika disciplín, podle potřeb studenta a požadavků školy. Lze procvičit gramatické znalosti, konverzaci, práci s anglickým textem, audiem nebo videem, anglické reálie. Na první lekci se, v závislosti na znalostech a časových možnostech studenta, sestaví časový plán průběhu doučování.

1 lekcecena
všední dny
cena
víkendy a svátky
45 min400 Kč+50% z ceny zvolené lekce ve všední dny
60 min500 Kč
90 min650 Kč

Mám zájem o doučování


Kontaktní formulář:

* označuje povinnou položku

Náměty a připomínky ke zveřejněným materiálům.

 
Mobilní verze webu Standardní verze webu

Používáme pouze technické cookies pro zajištění správné funkce webu.

Již nezobrazovat ×