individuální doučování bez agentury

On-line doučování matematiky a angličtiny přes Skype


Doučování - ilustrace

Doučování matematiky a angličtiny přes Skype je vhodné pro všechny žáky a studenty, kteří rádi ušetří čas dojížděním a ocení možnost výuky v pohodlí svého domova, příp. školní studovny či kanceláře. Mezi výhody doučování přes Skype patří nejen ušetřený čas, ale i možnost výběru termínu lekce dle Vašich aktuálních časových možností. Video lekce matematiky přes Skype i lekce angličtiny přes Skype jsou vždy vedeny formou aktivní konverzace s lektorem a při hodinách matematiky lektor provádí simultánní výpočty se studentem, které jsou živě přenášeny přes video.

Pro hladký průběh doučování přes Skype je nutné, aby byl student během lekce připojen přes některé z chytrých zařízení (počítač, notebook, tablet, mobilní telefon) a zřídil si vlastní Skype účet. Při doučování je vítaná webkamera, ale není podmínkou.

On-line video lekce jsou zaměřeny především na následující výuku

Doučování matematiky přes Skype


Doučování matematiky přes Skype je zaměřeno na doplnění požadovaných matematických znalostí nebo na přípravu ke konkrétnímu testu či zkoušce (pololetní práce, maturitní zkouška z matematiky, přijímací test, zápočtový test atd.). Tuto formu výuku mohou využívat studenti pravidelně nebo intenzivně před zkouškou. Doučování matematiky přes Skype je příjemnou změnou pro většinu studentů, přičemž nezáleží na Vašem věku, lekce úspěšně absolvovali žáci od 12-ti let až po vysokoškolské posluchače.

Doučování angličtiny přes Skype


Doučování angličtiny přes Skype lze využít pro aktivní konverzaci na obecné téma či po domluvě trénovat úzce profilovanou slovní zásobu z nejrůznějších oborů. Studenti během lekcí angličtiny přes Skype mohou procvičovat slovní zásobu, anglickou gramatiku s podporou výukových materiálů, probírat anglické reálie nebo konzultovat konkrétní dotazy. On-line lekce angličtiny jsou pro všechny, kteří chtějí prohloubit své znalosti nebo připravit na test, zkoušku či přijímací řízení.

Doučování matematiky v angličtině přes Skype


Doučování matematiky v angličtině přes Skype / Maths Tutoring via Skype budou pravděpodobně preferovat studenti anglických gymnázií, francouzských lyceí nebo zahraničních škol či univerzit a cizinci. Obvykle je doučování matematiky v angličtině zaměřeno na přípravu studenta k přijímacímu řízení (např. na PORG nebo ECP v Praze), k anglické "malé" maturitě (dříve IGCSE, nyní GCSE), k anglické "velké" maturitě (IB všech úrovních Studies / Standard / Higher), k přípravě na univerzitní studia, univerzitní zkoušky, ať už v Česku nebo v zahraničí, a k zahraničním kurzům z matematiky (např. Boswell Beta, Holand). Doučování matematiky v angličtině přes Skype lze domluvit jako jednorázovou lekci, set více lekcí nebo jako dlouhodobou spolupráci.

Zajímavosti a podklady naleznete v materiálech k matematice.
Množství podkladů se rozvíjí dle potřeb klientů doučování matematiky Praha
a na základě námětů a připomínek.

Mám zájem o doučování


Kontaktní formulář:

* označuje povinnou položku

Náměty a připomínky ke zveřejněným materiálům.

 
Mobilní verze webu Standardní verze webu

Používáme pouze technické cookies pro zajištění správné funkce webu.

Již nezobrazovat ×