individuální doučování bez agentury

Doučování na reparát - Praha


Doučování na reparát- ilustrace

Během letních prázdnin probíhá příprava studentů základních a středních škol k reparátům z matematiky a angličtiny, konaných do konce srpna 2017.

Letní příprava k reparátům z matematiky a angličtiny probíhá zpravidla ve všední dny, a to v dopoledních i odpoledních hodinách. Intenzita a délka jednotlivých lekcí je závislá na individuálních potřebách každého studenta. Stejně tak není nijak stanoveno, kdy doučování zahájit. Je možné k doučování na reparát využít celé letní prázdniny nebo jen jejich část.

Příprava na reparát z matematiky


Během doučování na reparát z matematiky je studentům vyložen matematický problém, jsou spočítány vzorové příklady, na jejichž základě se počítají příklady k procvičení a je zadán domácí úkol na dané téma. Podle náročnosti jednotlivých témat a časových možností studenta se vypracuje časový harmonogram doučování.

délka bloku
doučování na reperát (1 lekce)
cena (1 osoba)cena (2 osoby)
60 minut300,- Kč400,- Kč
90 minut400,- Kč550,- Kč
120 minut500,- Kč700,- Kč
dalších 30 minut+ 100,- Kč+ 150,- Kč

Příprava na reparát z angličtiny


Doučování na reparát z angličtiny se mohou skládat z několika disciplín, podle potřeb studenta a požadavků školy. Lze procvičit gramatické znalosti, konverzaci, práci s anglickým textem, audiem nebo videem, anglické reálie. Na první lekci se, v závislosti na znalostech a časových možnostech studenta, sestaví časový plán průběhu doučování.

délka bloku
doučování na reperát (1 lekce)
cena (1 osoba)cena (2 osoby)
60 minut350,- Kč450,- Kč
90 minut500,- Kč600,- Kč
120 minut600,- Kč750,- Kč
dalších 30 minut+ 100,- Kč+ 150,- Kč

Náměty a připomínky ke zveřejněným materiálům.

 
Mobilní verze webu Standardní verze webu

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Použitím webu s tím souhlasíte. ... zobrazit podrobnosti

Již nezobrazovat ×